1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nden bölge müdürüne ziyaret

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti’nden bölge müdürüne ziyaret

- - 1 dk okuma süresi
26
whatsapp image 2023 02 22 at 14 34

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Ankara bölge müdür yardımcısı ve bölge müdür vekili iken geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Zahit Talha Arar, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle görevine gecikmeli başlayabilmişti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Arar’a yeni görevinde başarılar dileyen Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri Sezer Küçükkurt, Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar, Mehmet Abdioğulları, Ömer Elçi ve Hakan Dilek AGC ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın ortak çalışmalara imza atma dileklerini aktardı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüğü’nün Afyonkarahisar’da bulunmasının Afyonkarahisar ve basın mensupları açısından bir şans olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Mehmet Zahit Talha Arar ise, “Afyonkarahisar’da görev yapmaktan son derece mutluluk duymaktayım. Sağlık sorunlarım nedeniyle biraz gecikmeli görevime başlamış olsam da kısa sürede buradaki dostlarımıza ve Afyonkarahisarımıza ısındım. İnşaAllah hep birlikte Afyonkarahisar’da kıymetli çalışmalara imza atacağız.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın