1. Anasayfa
  2. Yaşam
  3. Alaçatı’da Suwen rüzgarı esecek

Alaçatı’da Suwen rüzgarı esecek

- - 2 dk okuma süresi
63
1414954499

Türkiye’nin 43 ilinde perakende mağazalarıyla faaliyet gösteren Suwen Alaçatı’daki ilk, Türkiye’deki 160. mağazasını açtı.

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar 1.500’e yakın ürün çeşidiyle, farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen yeni açtığı mağazalarla büyümeye devam ediyor.

Alaçatı’daki ilk mağazasını açan Suwen, farklı tasarım ve mevsimsel renklerdeki plaj koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekti! Suwen, şık, feminen, zarif, spor geniş beden aralıklarındaki model alternatifleri ve özenle seçilmiş kumaş türleriyle Alaçatı yaz modasında da yerini aldı.

Açılışla ilgili konuşan Suwen’in Genel Müdürü Ali Bolluk şunları söyledi:

“Bugün itibariyle Türkiye’nin 43 ilinde 160 mağazamız bulunuyor. Son 5 senede yurtiçinde her yıl 20-25 mağaza açtık. 2023 yılında da asgari 20 mağaza açma hedefimiz var. Yeni açacağımız mağazalarla Türkiye’de giderek daha geniş bir coğrafi alana yayılmayı planlıyoruz. Bu kapsamda daha önce olmadığımız yerlerde de mağaza açmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alaçatı bu anlamda bizim için önemliydi. Buradaki ilk, Türkiye’deki 160.mağazamızı açtığımız için mutluyuz.

Öte yandan yurt dışında da yeni açacağımız mağazalarla büyümemizi devam ettireceğiz. Suwen’in bugün itibariyle Türkiye’de 160, Kıbrıs’ta 2, Romanya’da 4 ve Azerbaycan’da 1 olmak üzere toplam 167 mağazası bulunuyor. Buna ilave olarak, çeşitli ülkelerde münhasır bayilik vererek Suwen mağazaları açacak firmalar ile anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz.”

Hibya Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın