1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, bayramlaşma programlarına Togg ile katıldı

Bakan Akar ile Başkan Büyükkılıç, bayramlaşma programlarına Togg ile katıldı

- - 3 dk okuma süresi
54
3075856544

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Türkiye’nin yerli ve milli aracı TOGG ile geldiği Kayseri Valiliği’nde vatandaşlarla ve şehrin protokolü ile gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Kayseri Valiliği tarafından tertip edilen bayramlaşma törenine katıldı.

Bakan Akar ve Başkan Büyükkılıç, bayramlaşmaya Togg ile geldi

Kayseri Valiliği ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma programına Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Garnizon Komutanı Hv. Tuğg. Haldun Taşan, Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, ilçe belediye başkanları, il protokolü, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Ayrıca Ramazan Bayramı dolayısıyla, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Vali Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve il protokolü, İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek, personelin ve kahraman Mehmetçiklerin bayramını da kutladılar.

Protokolden huzurevi’ne bayram ziyareti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Bakan Akar ve protokol ile birlikte huzurevindeki yaşlı çınarların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak huzurevi sakinlerine çiçek hediye edip, gönüllerini aldı. İl protokolü, Hacı Rukiye Gazioğlu Huzurevi’nde tek tek sohbet ederek, ulu çınarların bayramlarını tebrik ettiler. Ziyaretten ve bayramlaşma programından dolayı yaşadıkları memnuniyet ile sevinçleri gözlerinden okunan huzurevi sakinleri de protokole teşekkür ve dua ettiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Cenab-ı Allah’a şükrederek bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah, birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Kayserili hemşehrilerimiz başta olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Bakan Akar, Vali Çiçek ve beraberlerindeki heyetle birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kayseri Şubesi ve Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şubesi’ni ziyaret etti.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın