1. Anasayfa
  2. Sektörel
  3. Başkan Altay: “Mutlu ve müreffeh bir Konya inşa etmek için çalışıyoruz”

Başkan Altay: “Mutlu ve müreffeh bir Konya inşa etmek için çalışıyoruz”

- - 2 dk okuma süresi
51
3966213870

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından Güneysınır’a kazandırılan İlçe Tarım Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Güneysınır İlçe Tarım Müdürlüğü’nün açılışında konuşan Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir, bu güzel eseri Güneysınır’a kazandıran Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

Güneysınır Kaymakamı Osman Sarı, “Yeni hizmet binamızın açılışıyla kıymetli personellerimizin bu alandaki hizmetlerinin kalitesinin ve etkinliğinin artacağına inanıyorum. Bu vesileyle ilçe tarım müdürlüğü binamızın yapımını gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediye’mize ve kıymetli başkanına, Güneysınır Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da görevde bulundukları süre boyunca; tüm ilçeleriyle birlikte kalkınmayı başarabilmiş, hedeflerine bir bir ulaşmış, mutlu ve müreffeh bir Konya inşa etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Güneysınır’ın 18 mahallesiyle kendileri için çok kıymetli bir ilçe olduğunu belirten Başkan Altay, göreve geldikleri günden bugüne kadar ilçede pek çok farklı yatırımı hayata geçirdiklerini söyledi.

Göreve geldikleri günden bugüne kadar Güneysınır’a güncel bedelle 218 milyon lira yatırım yaptıklarını kaydeden Başkan Altay, “Tüm bu hizmetlerin güzel ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah birlik beraberlik içerisinde ilçemizin eksilerini tamamlamaya devam edeceğiz. Bugün de ilçe tarım müdürlüğü binamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Güneysınır’ımız tarımsal üretimin en önemli ilçelerinden birisi. Bu vesileyle tarım ilçe müdürlüğü binamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Güneysınır İlçe Tarım Müdürlüğü binasının açılışı gerçekleştirildi.

Açılışın ardından AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek partililerle de bir araya gelen Başkan Altay, son olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak kapalı pazar yeri inşaatında incelemelerde bulundu.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın