1. Anasayfa
  2. Belediye
  3. Başkan Çalık: “Çocukların gülümsemesinden güç alıyoruz”

Başkan Çalık: “Çocukların gülümsemesinden güç alıyoruz”

- - 1 dk okuma süresi
98

Beylikdüzü Belediyesi, sosyal yardımları kapsamında ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık mont ve bot desteğinde bulundu.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan destek kapsamında sosyal inceleme sonucu belirlenen 7-15 yaş aralığındaki 2 bin 200 çocuk, yeni giysilerine kavuştu. Kış aylarındaki olumsuz hava koşullarından çocukların daha az etkilenmesi adına yapılan dağıtım, Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşti.

“Çocukların gülümsemesinden güç alıyoruz”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, sosyal yardımlarda önceliği her zaman çocuklara verdiklerini dile getirerek, “Sosyal yardım projelerimizi artırarak daha çok ihtiyaç sahibi haneye ulaşmaya gayret ediyoruz. Biliyoruz ki çocuklarına kıyafet almakta zorlanan ailelerimiz var. Biz de Beylikdüzü Belediyesi olarak soğuk havaların da etkisini gösterdiği bugünlerde evlatlarımızın olumsuz hava koşullarından daha az etkilenmesini sağlamak için kışlık bot ve mont desteği sağladık. Çocukların yüzlerindeki gülümsemeden aldığımız güçle onlar için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın