1. Anasayfa
  2. Belediye
  3. Başkan Yüce, Sakaryaspor Kulübü Başkanı Genç’i ziyaret etti

Başkan Yüce, Sakaryaspor Kulübü Başkanı Genç’i ziyaret etti

- - 2 dk okuma süresi
6
thumbnail 1

Yüce, “Ligde üst sıralardayız. Son haftalarda başarılı bir performans sergiliyoruz. Taraftarımızda takımına sahip çıkıyor. İnşallah bu bütünlük ve birliktelik ile nice başarılara ilerleyeceğiz” dedi.

Kulüp Başkanı Cumhur Genç tarafından karşılanan Yüce’nin ziyaretinde Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli de yer aldı. Sakaryaspor’un devam eden başarılı grafiğinin konuşulduğu ziyaret sonrası Genç, Sakaryaspor’un yanında oldukları için Başkan Yüce ve Kefli’ye teşekkürlerini iletti.

thumbnail 2 (1)

Başkan Yüce, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Sakaryaspor bizim sevdamız. Her zaman yeşil siyah sevdamızın yanındayız. Kulüp Başkanımız Cumhur Genç’i ziyaret ederek takımımızın son durumu hakkında bilgiler aldık. Geçen yıl tattığımız şampiyonluktan sonra Sakaryasporumuz bu sezona istediğimiz arzuladığımız bir şekilde başladı. Ligde üst sıralardayız.” ifadelerini kullandı.

Son haftalarda Sakaryaspor’un başarılı bir performans sergilediğini belirten Başkan Yüce,  “Taraftarımızda takımına sahip çıkıyor. İnşallah bu bütünlük ve birliktelik ile nice başarılara ilerleyeceğiz. Biz takımımızdan eminiz. Yönetiminden hocasına futbolcusundan taraftarına kadar herkes Sakaryaspor’un başarısı için elinden geleni yapacaktır. İnşallah sezonun geri kalan kısmında başarılı grafiğimizi devam ettirir ve hedeflediğimiz yerde ligi bitiririz” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir