1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Bitci Borsa, NFTDeli Token’ı listeliyor

Bitci Borsa, NFTDeli Token’ı listeliyor

- - 2 dk okuma süresi
69
screenshot 2 600 x 400 56

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, kripto ekosistemindeki yatırımcılara sunduğu ürünlere bir yenisini daha ekliyor. Yeni listelemeleri bu yılın hedefleri arasına ekleyen borsa çalışmalarını da bu doğrultuda sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxia ve MetaGuard Tokenlar’ını ürün portföyüne ekleyen Bitci, şimdi de kendileri tarafından geliştirilen ve Bitcichain blokzinciri üzerinde çalışan NFTDeli Token’ı ürün portföyüne ekliyor. DELI Token listelemesi 24 Mart Pazartesi saat 15.00’te gerçekleşiyor. 

1679477341 nftdeli

21 Mart tarihinde başlayan ön satışı gösterilen yoğun ilgiyle birlikte 2 saat 45 dakika içerisinde tamamlanan NFTDeli Token’ın arzı 0,005 TL’den yapılırken, ön satışa katılma hakkı yalnızca Bitcicoin sahiplerine verildi. Arzının ardından Bitci kullanıcılarının işlemlerine açılacak olan NFTDeli Token’ın listelemesi ise Vesting yöntemiyle yapılıyor.

Yenilikçi bir NFT marketplace olan ve Türkiye’nin öncü blokzincir teknolojileri ar-ge markası Bitci tarafından geliştirilen NFTDeli, Bitcichain blokzinciri üzerinde çalışıyor. NFT marketplace’te dijital sanat, spor koleksiyonları ve eşsiz projelerin keşfedilmesine ve alınıp satılmasına imkan sağlayan NFTDeli, kullanıcılarına inovatif ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Kullanıcı odaklı bir utility token olan DELI Token, NFT koleksiyonlarını ve alım satım deneyimini de geliştiriyor. NFTDeli platformu üzerinde çeşitli kullanım alanları ve avantajlar sunan NFTDeli Token, bu özelliğiyle de kullanıcılarına daha fazla söz hakkı ve ödül sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın