1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Bitci Borsa, Spectrone iş birliğini duyurdu: Kullanıcılar, oyunlardaki özel içeriklere ulaşabilecek

Bitci Borsa, Spectrone iş birliğini duyurdu: Kullanıcılar, oyunlardaki özel içeriklere ulaşabilecek

- - 2 dk okuma süresi
6
screenshot 4 600 x 400 15

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, son dönemde yaptığı kurumsal iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. 2023’ün ilk çeyreğinde farklı sektörlerdeki şirketlerle iş birliğine giden borsanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, oyun ekosisteminde faaliyet yürüten Spectrone.io ile başlatılan iş birliği duyuruldu. 

Spectrone.io, verdiği hizmetler dahilinde dünyanın en büyük oyun platformlarına 3. parti sadakat programları, jetonlar, özellikler ve karakterler gibi özel içerikler sunuyor. Bitci kullanıcıları, yapılan anlaşmayla birlikte dünya genelinde popüler olan birçok oyundaki ayrıcalıklara ve özelliklere sahip olabiliyor. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyenlerin Bitci Borsa’daki Bitcicoin ve Fan Token sahibi olması gerekiyor.

“Oyun içi özel içeriklere sahip olunabilecek”

 Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada konuya ilişkin detayları paylaşan Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün, “Önde gelen oyun sadakat, geliştirme ve dağıtım şirketi Spectrone.io ile yaptığımız iş birliği sonucunda dünyada en çok oynanan mobil, konsol, PC ve platform oyunlarında, Bitci ekosistemine ait Bitcicoin ve Fan Tokenlar ile oyun içi özel içeriklere sahip olunabilecek.” ifadelerini kullandı.

Ahmet Onur Yeygün, Bitci kullanıcılarının ayrıca; oyun içi özel item alımı, özel turnuvalara katılım, topluluk oluşumu ve özel yayınlara ulaşım gibi diğer ayrıcalıklardan da faydalanabileceğini vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir