1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. CMG Bahar Bayramı Galası ABD ve Avrupa’nın simge yapılarında gösteriliyor

CMG Bahar Bayramı Galası ABD ve Avrupa’nın simge yapılarında gösteriliyor

- - 2 dk okuma süresi
66

Çin’in Bahar Bayramı yaklaşıyor. Çin Medya Grubu (CMG) tarafından her yıl bayramın arife gününde hazırlanan Bahar Bayramı Galası dünyanın dört bir yanından Çinliler için olmazsa olmaz bir program haline geldi. Bu seneki galanın tanıtım videosu 20 ve 25 Ocak tarihlerinde New York’ta Times Meydanı’ndaki dev ekranda gösterilecek.

CMG Bahar Bayramı Galası, ilk kez Nasdaq büyük ekranında tanıtılacak.

New York’ta ayrıca Çin’in Tavşan Yılı’nı kutlamak için çeşitli yerlerde etkinlikler düzenlenecek.

2023012015131870464

Bayram öncesi CMG tarafından hazırlanan galanın tanıtım videosu ABD’deki sinemalarda ve spor etkinliklerinde yerini alıyor ve Çin festival kültürü ve gelenekler gösteriliyor.

16 Ocak’tan itibaren galanın tanıtım videosu ABD’nin en büyük AMC sinema zincirinde ve Royal sinemalarında gösteriliyor. Bu, New York, Washington, Chicago, Los Angeles, San Francisco ve diğer şehirlerde 772 sinema ekranının yanı sıra tiyatro salonlarında 100’den fazla elektronik ekranı kapsıyor.

Bunun yanı sıra, galanın tanıtım videosu İtalya’nın başkenti Roma’nın merkezinde gösteriliyor. Bu video 24 Ocak’a kadar Roma’nın merkezindeki Kolezyum ve Kız Pınarı dahil olmak üzere turistlerle dolup taşan 8 ünlü mekandaki elektronik ekranlarda 24 saat yayınlanacak. Bir hafta içinde galanın tanıtım videosunun 54 kez yayınlanması ve İtalya’da 6 milyon izleyiciye ulaşması bekleniyor.

2023012015132835710

Galanın tanıtım videosu ayrıca Çin’in Londra Büyükelçiliği tarafından düzenlenen basın toplantısında ve Dünya Ekonomik Forumu 2023 yıllık toplantısında gösterildi.

Kaynak Çin Uluslararası Radyosu

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın