1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Tek parti faşizmi artığı zihniyeti sandığa gömeceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Tek parti faşizmi artığı zihniyeti sandığa gömeceğiz”

- - 1 dk okuma süresi
57
9339010814

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Karanlık pazarlıklarını gizlemek için durduk yere etnik köken tartışması açıyorlar, mezhep tartışması açıyorlar, yalan ve iftira mahsulü kampanyalar başlatıyorlar. Halbuki bu ülkede kimse kimseye kökenini de mezhebini de sormaz.

Bu istismar siyaseti ülkemizde zemin tutmaz. Çünkü Türkiye fotoğrafı, 85 milyonun tüm renkleriyle ortaya çıkan bir zenginliktir. Ülkemiz siyasetinin değerlerin istismarıyla yönlendirildiği dönemler geride kaldı. Şimdi birileri tekrar eski Türkiye’nin diğer tüm hastalıkları gibi bu konuları da kaşımanın, kanatmanın, insanları birbirine düşman etmenin peşinde. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, inşallah buna izin vermeyeceğiz.

Türkiye’nin 21 yıllık emeğinin mahsulü olan demokrasi ve kalkınma kazanımlarına el uzatılmasına göz yummayacağız. Ülkenin ve milletin geleceğinin teminatı olan “tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkelerinden zerre miktar geri adım attırmayacağız. Milletimizle birlikte, bu terör örgütleri ve emperyalist kan emiciler destekli tek parti faşizmi artığı zihniyeti sandığa gömeceğiz."

cb

Hibya Haber Ajansı

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın