1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Destici: “81 ilde kendi adaylarımızla seçime girecek şekilde hazırız”

Destici: “81 ilde kendi adaylarımızla seçime girecek şekilde hazırız”

- - 2 dk okuma süresi
77
buyuk birlik partisi logo 1

Destici’nin konuşmasından bazı satır başları şöyle:

“Pek çok başlıkta istişarelerde bulunduk. Öncelikli konumuz, deprem bölgesiydi. Deprem bölgesinde yapılan çalışmaları, faaliyetleri konuştuk. Biz Büyük Birlik Partisi’nin sahada yaptığı çalışmaları Alperen Ocakları Vakfımızın yaptığı çalışmaları ve sahada gördüklerimizi kendisiyle paylaştık. Kendisi de kendi düşüncelerini, izlenimlerini bizimle paylaştı. Sayın Cumhurbaşkanımızla, Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte ortak ziyaretlerimiz de oldu.

Seçime gidilirken pek çok kesimimizin talepleri var. Bunların pek çoğu çözüldü. Biz de BBP olarak milletin sesiyiz. EYT’lilerin sesi olduk. EYT’liler emeklilik hakkına kavuştu. 3600 ek gösterge bekleyen kardeşlerimizin sesi olduk, onlar kavuştu.

Seçimlerle ilgili de değerlendirmelerimizi yaptık. Bizdeki saha çalışmalarını da kendisiyle kısmen paylaştık. Kim ne derse desin, bize sahadan gelen çalışmalar şunu gösteriyor ki, Cumhur İttifakımız seçimlerin hem cumhurbaşkanlığını ayağını birinci turda kazanacak hem de inşallah milletvekili ayağında da Meclis’te çoğunluğunu muhafaza edecektir.

Cumhur İttifakı’nın milletvekili 360’ın üzerine çıkabilir ama şu andaki karar ya da çalışma dört siyasi partimiz de kendi listelerini hazırlıyor ya da hazırladı. Biz Büyük Birlik Partisi olarak 81 ilde kendi adaylarımızla seçime girecek şekilde hazırız.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın