1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Eurorepar Car Service, Maslak’taki ikinci servis noktasını hizmete açtı

Eurorepar Car Service, Maslak’taki ikinci servis noktasını hizmete açtı

- - 1 dk okuma süresi
64

Stellantis çatısı altında yer alan ve her marka araca bakım ile onarım hizmeti sunan Eurorepar Car Service (ERCS), orta ve uzun vadede Türkiye’nin bir numaralı servis ağı olma hedefine ilerliyor.

Eurorepar Car Service, Maslak’taki ikinci servis noktasını da geçtiğimiz günlerde hizmete alarak İstanbul’daki toplam servis sayısını 16’ya yükseltti.

Eurorepar Car Service’in Maslak’taki ikinci servis noktasının hizmete alınmasıyla, Türkiye çapında servis ve hizmet nokta sayısı 62 şehirde 143 adede yükseldi.

Stellantis Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın konuyla ilgili olarak, “Tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde servis ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin en fazla şehrinde faaliyet gösteren bağımsız profesyonel servis zinciri olma hedefimize hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Şimdilik Türkiye çapında 143 lokasyona ulaşırken, her geçen gün yeni anlaşmalar için görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Eurorepar Car Service kapsamında müşterilerimize en uygun ve kaliteli hizmeti sunarken, yeni ortaklarımız için de karlı bir operasyonel iş birliği sağlıyoruz.” açıklamasında bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın