1. Anasayfa
  2. Belediye
  3. ‘Fırat’ın Çocukları’, Beşiktaş’a konuk oldu

‘Fırat’ın Çocukları’, Beşiktaş’a konuk oldu

- - 2 dk okuma süresi
50
whatsapp image 2022 12 20 at 19 40

ŞANLIURFA – 20.12.2022 – HİBYA – Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi koordinesinde, Beşiktaş JK’nin destekleriyle Şanlıurfalı 20 genç üç günlüğüne İstanbul’a misafir oldu.

Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş-Şanlıurfaspor beşinci hafta maçını izlemek üzere bu sabah Eyyübiye Belediyesi Haleplibahçe Eğitim Otağında buluşan gençler, burada kahvaltı yaptıktan sonra Şanlıurfa GAP Havalimanı’na hareket ettiler.

WhatsApp Image 2022 12 20 at 19 40 23 (1)

Şanlıurfaspor takım oyuncularıyla aynı uçakta İstanbul’a uçan gençler, İstanbul havalimanında “Fırat’ın Çocukları Şanlıurfaspor’un Yanında” yazılı pankart açarak, Şanlıurfasporlu futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdiler. Tamamı ilk kez uçakla yolculuk yapan ve ilk kez İstanbul’u gören gençler, burada ilk olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübünün konuğu oldular.

Beşiktaş JK Başkanlık İletişim Danışmanı Hatice Şule Gökırmak tarafından karşılanan gençler, Beşiktaş Müzesini gezerek Türkiye futbol tarihi ve Beşiktaş JK hakkında Müze Müdürü Koray Sağlam’dan bilgiler aldılar. Beşiktaş Vodafone Park Stadyumuna inerek yedek kulübesinde fotoğraf çektiren gençler, Beşiktaş forması hediye edildikten sonra kulüpten uğurlandılar.

Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Kaya’nın da refakat ettiği gençler, 21 Aralık 2022 akşamı saat 21.00’de Vodafone Park Stadyumunda oynanacak Beşiktaş-Şanlıurfaspor maçını izleyecekler.

Üç gün İstanbul’da kalacak gençler, tarihi yarımadayı ziyaret ettikten sonra Şanlıurfa’ya dönecekler.

WhatsApp Image 2022 12 20 at 19 40 23 (2)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın