1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Galatasaray Üniversitesi 200 dijital lider yetiştiriyor

Galatasaray Üniversitesi 200 dijital lider yetiştiriyor

- - 3 dk okuma süresi
68
unknown 2

Türkiye’nin önde gelen devlet üniversitelerinden Galatasaray Üniversitesi’nin Girişimcilik ve Yenilikçilik Merkezi GSU INNOVE, dijitalin günümüzdeki değerini çok daha fazla insana akademik güvenilirliği ile anlatmak için “Dijital Liderlik Eğitim Programı”nı geliştirdi.

Üst düzey yöneticilerin dijital projeleri, dijital platformları veya dijital ekosistemleri yönetmek ve değer yaratmak için uygulaması gereken yenilikçi stratejilere odaklanan programa kariyer yaşamında dijital liderlik hedefleyen, halihazırda bilgi teknolojileri projelerinde görev alan veya alacak yönetici ve yönetici adaylarının kendilerini bu alanda geliştirebilmesi hedefleniyor.

200 Dijital Lider Adayı Seçilecek

Canlı, senkronize derslerle, her hafta 2 gün 2’şer saat olmak üzere toplam 20 bölümden oluşan program için toplanan başvurular arasından kriterlere en uygun 200 kişi seçilecek ve ücretsiz olarak bu programa katılma hakkı kazanacak.

Dijital Liderlerden Dersler

Perşembe günleri gerçekleştirilecek dersler ise herkese açık olacak ve dersler profesyonel dijital liderler tarafından verilecek. “Digital Leader Board” içerisinde yer alan profesyoneller arasında Sanofi Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Başkanı Cem Öztürk, Silk&Cashmere CEO’su Ferhat Zamanpur, Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu, Kariyer.Net CEO’su Fatih Uysal, Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Firuzan İşcan, Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, L’Oréal Türkiye Dijital ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Merve Atuk Toker, Atasun Optik Pazarlama Direktörü Erdem Altay, Teknosa e-Ticaret ve Pazaryeri Grup Başkanı Tahir Yıldız ile L’Oréal Dijital Direktörü Murat Çolakoğlu bulunuyor.

10 Haftalık Uzun Soluklu Bir Eğitim Programı

Dijital dönüşüme liderlik etmekten dijital dönüşümün dinamiklerine, dijital ekosistemler oluşturma yöntemlerinden dijital ortamda gelir akışı oluşturmaya kadar her hafta dijital liderliğin farklı boyutlarının anlatılacağı dersler Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu ve Dr. Öğretim Üyesi Murat Levent Demircan tarafından verilecek. Dijital Liderlik Eğitim Programı sonunda katılımcılara çoktan seçmeli test uygulanacak. Sınavdan 70 ve üzeri not alan katılımcılar GSU INNOVE Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Dijital Liderlik Eğitim Programı Başarı Belgesi almaya hak kazanacaklar.

Eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru için link: Dijital Liderlik Akademisi Hakkinda | Girişimcilik ve Yenilikçilik Merkezi | (gsu.edu.tr)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın