- - 2 dk okuma süresi
54
ekran goruntusu 2023 03

BoomBot’ların otobüyüsel güçlerine tanık olun. Hit and Boom, tanrısal güçlere sahip çok karakterli, son adamın ayakta kaldığı bir çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunu.

Oyunun amacı/hedefi elbette eğlenmek ve eğlenirken de arenada hayatta kalan son oyuncu veya takım olmak. Arena, stratejik olarak kazanmanıza yardımcı olan birden fazla güçlendirici içerir. Her galibiyette, oyun içi deneyim ve harika ödüller kazanma şansınız var.

Şu anda 6 farklı karakter arasından seçilebilecek 18 silah seti bulunuyor. Belirli bir silah setine sahip bir karakteri “esas karakteriniz” haline getirebilirken, diğer karakterleri de deneyebilir ve 3 kişilik ekibinizle birleşerek neler yapabileceklerini görebilirsiniz. İlk sınırlı beta aşamasında, mevcut oynanış test edilecek ve oyunun stüdyosu Funverse Games İstanbul’da bulunduğu için test kullanıcıları Türkiye bölgesinden seçilecek. Daha sonra oyunun yeni karakterler ve yetenekler gibi çeşitli değişikliklerle açık betaya başlaması bekleniyor.

Hit and Boom daha hızlı bir maç süresi ve oynanış sunarken, üç koridor sisteminin klasik oynanışına yeni mekanikler sağlayabilecek Battle Royale unsurlarını da içeriyor. Hit and Boom ayrıca mobil platformlar ve PC’de gamepad kontrolleri ile çapraz platformu destekleyecek. Bu durum klasik MOBA’lar için geçerli değil. Oyun, diğerlerine kıyasla esnekliğe sahip olduğundan, geliştiriciler yeni seçenekler ve oynanış özellikleri eklemek için üstünlüğe sahip olduklarına inanıyor.

Scorp 121842135

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın