1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. İstek: “Çocuklarımız için faydalı projeler üretmeye devam edeceğiz”

İstek: “Çocuklarımız için faydalı projeler üretmeye devam edeceğiz”

- - 2 dk okuma süresi
76
whatsapp image 2022 12 28 at 08 26

Genç Birlik Genel Başkanlığı’nın “1 Bot, 1 Mont” iyilik hareketi, Birlik Vakfı ve Genç Birlik Afyonkarahisar Şubesi tarafından Afyonkarahisar’da devam ettiriliyor.

Genç Birlik Genel Başkanlığı, “Kış Bayramı” teması ve “Bu kış, çocuklara bayram olsun” anlayışıyla “Bir Bot, Bir Mont” iyilik hareketi başlattı. Bu kapsamda, Birlik Vakfı ve Genç Birlik Afyonkarahisar Şubesi tarafından kent merkezine bağlı Kozluca köyünde bulunan Kozluca İlkokulu’nda öğrenimlerini sürdüren çocuklara birer çift bot ve birer adet mont hediye edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Genç Birlik Afyonkarahisar Şube Başkanı Ömer İstek, şunları kaydetti:

“Birlik Vakfı Afyonkarahisar Şubesi’nin gençlik teşekkülü olarak; Genç Birlik Afyonkarahisar Şube Yönetimim ile birlikte göreve geldikten kısa bir süre sonraki ilk faaliyetimizi gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bununla birlikte, bu soğuk kış gününde yavrularımızın yüzlerini güldürmemizin de ayrı bir sevincini yaşıyoruz. İnşaallah bundan sonra da gençlerimiz ve çocuklarımız için faydalı projeler üretmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile çocuklarımızın tamamını sevindirmek için bütün vatandaşlarımızı kampanyamızı desteklemeye davet ediyorum.” 

WhatsApp Image 2022 12

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın