1. Anasayfa
  2. Sektörel
  3. Karmaşık bayi tahsilatlarındaki tüm düğümleri Lidio çözüyor 

Karmaşık bayi tahsilatlarındaki tüm düğümleri Lidio çözüyor 

- - 5 dk okuma süresi
92
whatsapp image 2023 02 02 at 11 30 41

Ödemeler dünyasındaki derin uzmanlığı ve yeni nesil yaklaşımıyla sektörde ezber bozan Lidio, karmaşık bayi tahsilatları konusundaki tüm düğümleri ödüllü Bayi Tahsilat Servisi ile çözüyor. Lidio ile ödemeler özgürleşirken bayilerinden ve alt bayilerinden kredi kartı ile online ortamda ödeme almak isteyen tüm işletmeler, bayilerine 12 taksite varan ödeme alternatifleri sunabiliyor. 

İşletmelerin yerel ve küresel ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin yanı sıra temas edilecek milyonlarca tüketiciye de çok kanallı ve özgür ödeme deneyimi sunmayı hedefleyen Lidio, Bayi Tahsilat Servisi ile işletmelerin tüm bayi/alt bayi tahsilat süreçlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetmeyi mümkün kılıyor.  

Lidio Ürün Direktörü Ayça Küçük, Bayi Tahsilat Servisi hakkında şunları söylüyor:  

Türkiye’nin En Büyük ve En Kapsayıcı Ödeme Platformu Lidio olarak KOBİ’den Fortune 500’e her ölçekten şirketin ödemelerini özgürleştiren yeni nesil finansal servislerimizi Lidio ile Özgür Ödemeler Dünyası çatısı altında işletmelere sunuyoruz. Çok kanallı satış yapan işletmelerin kısa sürede göz bebeği olan Bayi Tahsilat Servisimiz, işletmelerin karmaşık tahsilat süreçlerini pek çok açıdan kolaylaştıran özelliklere sahip. Lidio’da geliştirdiğimiz tüm ürünler için bilgi güvenliği ve hız, olmazsa olmaz özelliklerdir. Bunun yanında ürünlerimizin fonksiyonlarını belirlerken farklı sektörlerden, farklı işlem hacimlerinde işletmelerin ihtiyaçlarını dinlemeyi de çok önemsiyoruz. ‘Bu ürün herkese uyar’ bakış açısından uzak, işletmelerin ihtiyaçlarını, hikayelerini, hatta büyüme hedeflerini dinleyip ürünlerimizi geliştirdiğimiz bir metodoloji izliyoruz.  

Lidio Bayi Tahsilat Servisi ürünümüzü geliştirirken, işletmelerin ve ödeme hiyerarşisinde yer alan distribütör, bayi, alt bayi gibi tüm paydaşların ihtiyaçlarına çok daha dikkatli kulak verdik. Saha operasyonlarından, bilgi, belge, borç ve fatura yönetiminden hantallaşmış, dijital dönüşümün büyüme hızına olan katkısını görmek isteyen tüm işletmelere uygun bir çözüm sunmayı hedefledik.  

Bayi Tahsilat Servisi uygulamasının diğer çözümlerden farklı olarak entegrasyon gerektirmeksizin işletmelerin kullanımında olabilmesi, Lidio’nun ‘ödemeleri özgürleştiren’ vizyonuyla birebir örtüşen bir özellik. İşletmelerin ileri düzey ihtiyaçları için de entegrasyon departmanımıza bağlı 7/24 destek verecek dedike bir ekip konumlandırdık. Lidio Bayi Tahsilat ürünümüz sağlık, tekstil, inşaat, tarım, otomotiv, toptan gıda gibi pek çok sektöre uyumlandırılabilmesiyle de fark yaratıyor. Ayrıca işletmelere bayilerden yapılan tahsilatların detaylı raporlarını görme, ve 7/24 takip etme ve bu sayede nakit akışının kontrolünü tamamen ana işletmede tutma imkanı tanıyoruz. 

ERP programlarıyla entegre çalışma özelliği sayesinde ürünümüz muhasebe programlarına kolay ve hızlı entegrasyon gerçekleştirerek operasyonel yükleri azaltıyor. Ayrıca işletmelere güvenlik hassasiyetlerine göre karar verme, bayi ve alt bayilerden şifreli veya şifresiz tahsilat alma imkanı da sunuyoruz. Lidio Bayi Tahsilat Servisi, tüm tahsilat işlemleri için tek platform olma özelliği taşıyan, sahtecilik faaliyetlerini yüzde 95’in üzerinde azaltan, işletmelerin maddi kayıplarını önleyen yöntemler de barındırıyor. Finans sektörünün ‘en’lerinin ödüllendirildiği PSM Awards’22’nin Dijital Dönüşüm kategorisinde bu yıl Bayi Tahsilat Servisimiz ile Altın PSM ödülünün sahibi olduk. Ödemelerini yeniden şekillendirmek, ihtiyaca göre kişiselleştirilebilir ve esnek entegre çözümlerimizle finansal süreçlerini dijitalleştirmek isteyen tüm işletmeleri, Lidio’nun özgür ödemeler dünyasına davet ediyoruz.”  

Lidio Bayi Tahsilat ürününün öne çıkan özellikleri şöyle sıralanıyor: 

7/24 online tahsilat yapılabilmesi,  

Kredi kartı, anında havale, FAST ile ödeme alma 

Uzaktan/sahadan tahsilat yapılabilmesi,  

Bayi, alt bayi hakkediş ödemelerinin yönetimi,   

Mutabakat raporlamaları,  

Ödeme sayfalarının işletmeler tarafından tasarlanabilir olması,  

Borç & Fatura sorgulama entegrasyonları,  

Kullanıcı Doğrulama Entegrasyonları (Single Sign On) 

ERP entegrasyonu (SAP) 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın