1. Anasayfa
  2. Belediye
  3. Kasımda İBB Kültür Merkezleri’nde 300’den fazla etkinlik

Kasımda İBB Kültür Merkezleri’nde 300’den fazla etkinlik

- - 3 dk okuma süresi
74

Kentin etkinlik merkezlerine uzak semtleri, kasım ayında konserler, atölyeler, tiyatrolar ve dans gösterilerini kapsayan 300’den fazla etkinlikle ücretsiz olarak buluşacak.

Fatih, Başakşehir, Güngören, Arnavutköy, Esenler, Bakırköy, Bahçelievler, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye Kartal, Tuzla ve Şile’de yer alan merkezler, İstanbulluları kültür sanat etkinliklerini sunuyor.

Kasım ayında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel saygı konserlerinin yer alacağı kültür merkezleri aynı zamanda İBB Kent Orkestrası, Yonca Lodi, Babazula, Soner Olgun, Birkan Nasuhoğlu, Apolas Lermi, Mine Mucur ve Nebi Birgi, Nev, Melis Fis, Ferda Anıl Yarkın, Ceren Gündoğdu, Bora Duran, Kolpa, Koliva, Ümit Sayın, Ezgi Aktan gibi isimleri ağırlayacak.

1667286344 APOLAS LERMFestival kapsamında Sunay Akın, Alpay Erdem, Okan Çabalar, Fuat Ergin ve İşitme Engelli Çocuklarla Rap Atölyesi, Ezo Sunal ile Komik Kitaplar, BKM Mutfak Açık Mikrofon gibi etkinlikler sahnede olacak.

“Bir Delinin Güncesi”, “Leonce ile Lena”, “Erkek Aklı Oksimoron”, “Macbeth Mutfakta” gibi yetişkin oyunları ile “Canım Kardeşim Benim Uzaylılar Mı Geldi?”, ”Neşeli Dişler”, İBB Şehir Tiyatroları oyunu “Karagöz Çiftlik Bekçisi”, “Alis Harikalar Diyarında” gibi çocuk oyunları her yaştan seyirciyle buluşacak. 

İBB Kültür Merkezleri ise şöyle: İBB Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi, İBB Başakşehir Kültür Merkezi, İBB Cem Karaca Kültür Merkezi, İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi, İBB Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi, İBB Yenibosna Dr. Enver Ören Kültür Merkezi, İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi, İBB İdris Güllüce Kültür Merkezi, İBB Sancaktepe Eyüpsultan Kültür Merkezi, İBB Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi, İBB Şile Kültür Merkezi, İBB Arnavutköy Eğitim, Kültür Ve Yaşam Merkezi”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın