1. Anasayfa
  2. Belediye
  3. Kayseri’den esnaflara İngilizce ve e-ticaret kursu

Kayseri’den esnaflara İngilizce ve e-ticaret kursu

- - 3 dk okuma süresi
215
098a8081

Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) ile Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) arasında, birlik üyelerine yönelik İngilizce ve e-ticareti de kapsayan kurslar ve seminerler verilmesi amacıyla eğitim alanında işbirliği protokolü imzalandı.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza protokolüne Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, KESOB Başkan Vekili Altan Aydemir, İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı İbrahim Özçekiç ve KAYMEK Müdürü Denizhan Burhan Çanakpınar katıldı.

Protokolde konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, “Kayseri Büyükşehir Belediyemiz ve KAYMEK A.Ş.’miz bilindiği üzere eğitim alanında hizmetler vermektedir. Bugün de birçok kamu kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği arasında eğitim işbirliği protokolü imzalayacağız.” dedi.

098A8047 2

“Esnaf dostu Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum”

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhi Odakır ise, esnaf dostu Büyükşehir Belediye’sine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkürlerini ileterek, şöyle konuştu:

“Burada özellikle İngilizce olsun, ardından e-ticaret diyoruz. Günümüzde e-ticaret artık olmazsa olmazlardan. Burada tabi KESOB olarak,  seçimimiz oldu. Göreve başladık. Bizimde esnaflarımıza vermemiz gereken bazı şeyler vardı. Burada Büyükşehir Belediye’mizin görüşmelerinde sağ olsun bize çok yardımcı oldu. Sadece bununla kalmayacak. İlerleyen zamanda da güzel işler yapacağız.”

Protokol çerçevesinde, ‘Pazar Yerleri Teorik Anlatım,  Pazar Yerleri Uygulamalı Anlatım ve Temel Düzey Fotoğraf ve Grafik Eğitimi’ konularında ‘E-Ticaret Kursu’, ‘İş Hayatında İletişim, Ast-Üst İlişkileri ve Etkin Konuşma Kuralları’ konularında ‘İletişim Yöntem ve Teknikleri Kursu’ verilecek.

Ayrıca, ‘Türkçeyi Doğru Konuşma Kuralları, Hitabet, Topluluk Önünde Konuşma Kuralları, Doğru Nefes Alabilme Teknikleri’ konularında ‘Diksiyon Kursu’ ile ‘İngilizce A1 Seviyesi Kursu’ verilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın