1. Anasayfa
  2. Dijital Gazete
  3. Saadet Partili Karataş: ‘’Vefa hatırlamak değil; unutmamaktır’’

Saadet Partili Karataş: ‘’Vefa hatırlamak değil; unutmamaktır’’

- - 2 dk okuma süresi
75
8f554380 1db3 4565 aa91

AFYONKARAHİSAR – 27.12.2022 – HİBYA – Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından 1969’dan bugüne Afyonkarahisar’da Milli Görüş partilerinde ve kuruluşlarında görev yapmış teşkilat mensuplarına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu imzasıyla hazırlanan 53. Yıl Milli Görüş Üstün Hizmet Belgeleri takdimleri gerçekleştirildi.
 
Aralık ayı il divan toplantısı sonrasında gerçekleştirilen törende duygu dolu anlar yaşandı.
 
Afyonkarahisar’da Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kurduğu Milli Görüş’ün ilk partisi Milli Nizam Partisi’nden, Genel Başkanı olarak vefat ettiği Milli Görüş’ün son temsilcisi Saadet Partisi’ne gelinceye kadar aktif görev almış olan partililere belgelerini Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez takdim etti.

168cbf5a f34d 48ee aff8 790691c0000c
 
‘’Vefa hatırlamak değil; unutmamaktır’’
Törende konuşan İl Başkanı Beytullah Karataş, ‘’Vefa hatırlamak değil, unutmamaktır. Milli Görüş’ün Afyonkarahisar’daki 53 yıldır istikamet sahibi öncülerini, onların bugüne kadar yaptıkları hizmetleri ve mücadelelerini unutmadık. Saadet Partisi olarak dün hangi değerleri savunduysak bugün de aynı ilkeleri savunuyor, büyüklerimizin istikametini takip ediyor, onlara ayrı bir kıymet veriyoruz. Ahirete göçen Kıymetli büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyor, hasta olup buraya katılmak isteyip katılamayan büyüklerimize ise acil şifalar diliyoruz.’’ dedi.

27c96df5 60da 4a53 b704 36fa3a925432
 
Törende 20. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Osman Hazer de bir konuşma yaparak şunları söyledi:

‘’Milli Görüş bir vefa hareketidir. Geçmişten bugüne tüm kardeşlerimizle Milli Görüş’ün, Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya ideali hakim olsun diye gayret ettik, etmeye devam ediyoruz. Bu güzel töreni tertip eden Saadet Partisi il başkanlığımıza teşekkür ediyor, tüm kardeşlerimle burada olmaktan mutluluk duyuyorum.’’
 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın