1. Anasayfa
  2. Yaşam
  3. Suwen Giresun mağazası açıldı

Suwen Giresun mağazası açıldı

- - 3 dk okuma süresi
55
9302866347

Türkiye’nin en hızlı büyüyen kadın iç giyim perakende markası Suwen mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında 46 ilde perakende mağazalarıyla faaliyet gösteren Suwen Giresun’daki ilk, Türkiye’deki 161. mağazasını açtı.

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar bin 500’e yakın ürün çeşidiyle, farklı yaş ve tarzdaki kadınlara hitap eden ve kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen yeni açtığı mağazalarla büyümeye devam ediyor.

Giresun’daki ilk mağazasını açan Suwen, baharın enerjisini yansıtan farklı tasarım ve modellerdeki iç giyim, ev giyim ve plaj giyim koleksiyonlarıyla büyük ilgi gördü.

Açılışla ilgili konuşan Suwen’in Genel Müdürü Ali Bolluk şunları söyledi:

“Bugün itibariyle Türkiye’nin 46 ilinde 161 mağazamız bulunuyor. Son 5 senede yurtiçinde her yıl 20-25 mağaza açtık. 2023 yılında da minimum 20 mağaza açmayı hedefliyoruz. Yeni açacağımız mağazalarla daha geniş bir coğrafi alana yayılmayı ve her kadının rahatlıkla ulaşabileceği şekilde Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermeyi planlıyoruz. Bu kapsamda daha önce olmadığımız yerlerde de mağaza açmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karadeniz bölgesi ve özellikle Giresun bu anlamda bizim için önemliydi. Buradaki ilk, Türkiye’deki 161. mağazamızı açtığımız için mutluyuz.

Öte yandan yurt dışında da yeni açacağımız mağazalarla büyümemizi devam ettireceğiz. Suwen’in bugün itibariyle Türkiye’de 161, Kıbrıs’ta 2, Romanya’da 4 ve Azerbaycan’da 1 olmak üzere toplam 168 mağazası bulunuyor. Buna ilave olarak, çeşitli ülkelerde münhasır bayilik vererek Suwen mağazaları açacak firmalar ile anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz.”

Suwen hakkında:

2003 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern Özel Zincir Mağazalar arasında mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en yaygın ikinci mağaza ağına sahip olan Suwen’in mağazaları 2022 yılında 11,6 milyon ziyaretçi ağırlamıştır.

Suwen, kendi markası ve tasarımı ile müşterilerine hizmet vermektedir. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Suwen Türkiye’deki perakende ağını genişletmenin yanı sıra Romanya ve Azerbaycan’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Irak, Azerbaycan, Kıbrıs, İsrail ve Filistin’de üçüncü tarafların işlettiği satış noktalarında da faaliyetlerine devam etmektedir.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın